购买 TSUP10M60SH-S1G | TSUP10M60SH-S1G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
TSUP10M60SH-S1G
TSUP10M60SH-S1G
TSUP10M60SH-S1G
仅供参考
零件编号 TSUP10M60SH-S1G
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE SCHOTTKY 60V 10A SMPC4.6U
送货服务
TSUP10M60SH-S1G参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)60 V
电流 - 平均整流(Io)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If640 mV @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr250 µA @ 60 V
电容@ Vr,F658pF @ 4V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱TO-277, 3-PowerDFN
供应商设备包SMPC4.6U
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
TSUP10M60SH-S1G Packaging
Insepction
TSUP10M60SH-S1G FAQ
  • 1. How to order TSUP10M60SH-S1G on Heisener?
  • 3. Are the TSUP10M60SH-S1G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of TSUP10M60SH-S1G?
TSUP10M60SH-S1G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。